Rendek

KEREKEGYHÁZA
KUNPUSZTA

Élménytáborok a tanyán
Őseink mindig azt mondták, hogy a Kiskunsági „tanyavilág”, ahol laknak. Ez valóban egy külön világ a városon élők gondolkodásmódjával és életritmusával szemben.
Szakmai gyakorlat a Rendek Ökogazdaságban
Egyre többen szeretnék elsajátítani azt a fajta kétkezi munkát, amely testi, lelki, szellemi és fizikai feltöltődést ad fiatalnak és idősebbeknek egyaránt. [...] sikerült augusztusban a bolgár diákokkal való együttműködés...
Disznóvágás a Rendek Tanyán
A megtartó hagyományhoz tartozik a disznóölés is, ez rendszeres benne van nekünk, magyaroknak a téli programjainkban. A filmen éppen csapatot építünk, ahogy manapság nevezik a közösségi programokat.
Relaxen auf einem Öko‑Bauernhof in der ungarischen Puszta
Entspannen Sie körperlich, geistig und seelisch auf unserem 15 Hektar großen Öko-Bauernhof in der ursprünglichen ungarischen Puszta! Lernen Sie dabei die alten und heutigen Lebensformen, Gastronomie und Kultur der Puszta kennen!
Discovering the gastronomic heritage of Central Europe
The project implemented by Slow Food presents its upcoming activities.
[ bezárás ]

Kedves Látogató! Kérjük, mielőtt ellátogatna hozzánk,
szándékát telefonon vagy e-mail üzenetben jelezze!

Köszönettel: Rendek Olga
olga.rendek@gmail.com